Благодійний Фонд «Збережемо вільні українські простори»

Благодійний Фонд «ЗБЕРЕЖЕМО ВІЛЬНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОСТОРИ» – заснований політологом, нащадком лісівників та активним громадським діячем, членом ГО «Відкритий ліс», представником лісової галузі  в бюджетному комітеті Верховної Ради України  ДАВИДОВОЮ ЮЛІЄЮ.

На даний момент благодійний фонд займається забезпеченням необхідної допомоги працівникам лісової галузі України, які залишилися в зоні бойових дій та тим, хто переїхав на Західну Україну. Фонд також забезпечує мешканців інших професій, які постраждали від військового вторгнення російської федерації в Україну.

Представники фонду спрямовують допомогу військовим та цивільним, лікарням та дитячим будинкам та притулкам з тваринами.

Перший заступник Голови фонду – Марія Шевченко, юрист, лісовий працівник, яка переїхала на Закарпаття з Харківської області після початку військових дій, Наталія Лобастова – заступник Голови з питань  розвитку та реалізації соціальних та державних програм – голова громадської організації контроль та захист українських земель, політтехнолог та волонтер з Київської області, Заступник Голови Правління з міжнародних зв´язків – Бондаренко Ольга зоозахисник, одна зі співзасновиків благодійного проєкту в Японії HAUkraine,  Ольга Корнієнко – волонтер із Полтавщини, яка героїчно забезпечує військових необхідним. Галина Нікітіна – голова ГО «Академія наукових технологій», координатор по Черкаській області.

Це кістяк, але лише мала частина команди. Представники фонду вже є у Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській, Миколаївській, Київській, Львівській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Львівській, Київській, Дніпропетровській областях. У Фонді також є громадяни Японії. Саюрі Куроїва працює в одній з найбільших громадських організацій Японії із захисту прав тварин (НУО Animal Rights Center). Співзасновник благодійної організації допомоги тваринам в Україні «Допоможи тваринам в Україні».

Важливими напрямками діяльності Благодійного Фонду «ЗБЕРЕЖЕМО ВІЛЬНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОСТОРИ», який планується розвивати, є програма відновлення лісового господарства після закінчення війни, ознайомлення широких верств населення України та Європи щодо роботи лісників, працевлаштування працівників сфери відновлення житла.

Благодійний Фонд на сьогодні підтримує заходи щодо збереження екологічного балансу та збереження національної цінності України – лісового та мисливського господарства. Фонд включає програми інвестицій у лісове господарство, програми відновлення ландшафту та аграрного та фермерського секторів, тощо.