Благодійний Фонд «Збережемо вільні українські простори»

Благодійний Фонд «ЗБЕРЕЖЕМО ВІЛЬНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОСТОРИ» – На даний момент благодійний фонд займається забезпеченням необхідної допомоги працівникам лісової галузі України, які залишилися в зоні бойових дій та тим, хто переїхав на Західну Україну. Фонд також забезпечує мешканців інших професій, які постраждали від військового вторгнення російської федерації в Україну. Голова благодійного фонду Бондаренко Ольга. Членом фонду також є Дмитро Семенець, Хіно Анна, Саюрі Сан та інші

Представники фонду спрямовують допомогу військовим та цивільним, лікарням та дитячим будинкам та притулкам з тваринами.

Представники фонду вже є у Донецькій, Луганській, Харківській, Полтавській, Миколаївській, Київській, Львівській, Чернігівській, Черкаській, Сумській, Львівській, Київській, Дніпропетровській областях. У Фонді також є громадяни Японії. Саюрі Куроїва працює в одній з найбільших громадських організацій Японії із захисту прав тварин (НУО Animal Rights Center). Співзасновник благодійної організації допомоги тваринам в Україні «Допоможи тваринам в Україні».

Важливими напрямками діяльності Благодійного Фонду «ЗБЕРЕЖЕМО ВІЛЬНІ УКРАЇНСЬКІ ПРОСТОРИ», який планується розвивати, є програма відновлення лісового господарства після закінчення війни, ознайомлення широких верств населення України та Європи щодо роботи лісників, працевлаштування працівників сфери відновлення житла.

Благодійний Фонд на сьогодні підтримує заходи щодо збереження екологічного балансу та збереження національної цінності України – лісового та мисливського господарства. Фонд включає програми інвестицій у лісове господарство, програми відновлення ландшафту та аграрного та фермерського секторів, тощо.